D vitamiini taseme kodune kiirtest

D vitamiini kodune kiirtest mõõdab 10 minutiga kas Teie D vitamiini tase oranismis on piisav, ebapiisav või puudulik. See on lihtne ja kiire viis tuvastada oma D vitamiini tase kodust lahkumata. Testi tehakse sõrmeotsaverest. 10 minuti jooksul ilmuvad testaknasse jooned. 

Test mõõdab D vitamiini taset vahemikus 0-10ng/mL (0-25nmol/L), 10-30ng/mL (25-75nmol/L), 30-100ng/mL (75-250nmol/L). 

D vitamiini puudus esineb ligi 70%-l eestlastest. D-vitamiini puuduses inimene on vastuvõtlikum haigustele ja tema immuunsussüsteem on nõrgem. Esineb depressiooni ja kurvameelsust ning üleüldist väsimustunnet ja nõrkust. D-vitamiini imendumist võivad takistada liigne alkoholi tarvitamine, suitsetamine, ülekaal, ravimid ja kõrge vanus. 

Säilivusaeg: november 2024 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
1tk 13,90 €
- +
Sarnased tooted

Ühekordsed rinnapiima alkoholitestid annavad täpse tulemuse ja kindlustunde.
Kiire ja lihtne kodune ribatest mõõdab alkoholisisaldust rinnapiimas alates 0,01% kuni 0,3%. Test annab tulemuse juba kolme minutiga. Tulemusi loetakse visuaalselt, võrreldes testi kontrollaknas ilmuvat värvi värvikaardiga. Sinine värvus testril annab märku alkoholisisaldusest rinnapiimas. Mida tumedam värv, seda suurem alkoholisisaldus rinnapiimas. Kui kollakas värvus testi aknal jääb muutumatuks on rinnapiima alkoholisisaldus 0,00%. 

Al. 9,50 €