D vitamiini taseme kodune kiirtest

D vitamiini kodune kiirtest mõõdab 10 minutiga kas Teie D vitamiini tase oranismis on piisav, ebapiisav või puudulik. See on lihtne ja kiire viis tuvastada oma D vitamiini tase kodust lahkumata. Testi tehakse sõrmeotsaverest. 10 minuti jooksul ilmuvad testaknasse jooned. 

Test mõõdab D vitamiini taset vahemikus 0-10ng/mL (0-25nmol/L), 10-30ng/mL (25-75nmol/L), 30-100ng/mL (75-250nmol/L). 

D vitamiini puudus esineb ligi 70%-l eestlastest. D-vitamiini puuduses inimene on vastuvõtlikum haigustele ja tema immuunsussüsteem on nõrgem. Esineb depressiooni ja kurvameelsust ning üleüldist väsimustunnet ja nõrkust. D-vitamiini imendumist võivad takistada liigne alkoholi tarvitamine, suitsetamine, ülekaal, ravimid ja kõrge vanus. 

Säilivusaeg: aprill 2024 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
1tk 13,90 €
Sarnased tooted

Eri paikades võib olla kraanivee kvaliteet erinev. Kraanivee kvaliteedi test on kiire ja lihtne kodune test, mis tuvastab kas joogiks tarvitatav vesi võib olla saastunud või madala kvaliteediga. Joogivesi, mille väärtused on normaaltasemest väljaspool võib olla ohtlik tervisele. 

Al. 3,90 €

Test tuvastab glükoosi ja ketoonid uriinis. Lisaks 8 lisaparameetrit: Nitrid, valk, erikaal, tihedus, urobilinogeen, bilirubiin, PH ja leukotsüüdid. 

11,50 €