Narkotestid aitavad tuvastada tubaka, alkoholi või narkootilise aine jäägid süljest või uriinist

30.01.2023
Narko kiirtestid uriinist tuvastavad uimastite jääke tavaliselt 3-6 päeva peale tarvitamist. Süljetestid tuvastavad uimasti jäägid organismist olenevalt ainest tavaliselt kuni 1-2 päeva peale tarvitamist. 

Testid on kiired, täpsed ja neid on väga lihtne kasutada. Narkotestide läbiviimise idee põhineb sellel, et hoida eemal Teie alluvaid, töötajaid, lapsi või perekonnaliikmeid narkootikumidest. 

Testi oma töötajaid tööohutuse ja turvalisuse eesmärgil, et hoida ära tööõnnetusi ja parandada töö tulemuslikkust. Narkootikumid mõjutavad aju ja keha paljudel eri viisidel ning see omakorda mõjutab töö tulemuslikkust ning tööohutust, isegi kui narkootilise aine tarvitamine toimub väljaspool tööaega. Tööandjana on Teil võimalus ja ka kohustus tagada teiste töötajate turvalisus, et uimasti tarvitaja ei kujutaks endast ohtu nii enda kui teiste tervisele. 

Testi oma lapsi või lähedasi - Kas mu laps suitsetab või tarvitab narkootikume? 
Kui Sul on kahtlus, siis testi. Narkotestide alla kuuluvad ka nikotiinitestid, mis aitavad tuvastada tubakasuitsuga kokkupuudet. Uimastite tarvitamise avastamine varajases staadiumis aitab hoida ära hilisemaid tõsiseid sõltuvusprobleeme. Kui Teie lähedasel on uimastiprobleeme, peaksite tegema kõik endast oleneva, et julgustada teda otsima professionaalset abi. 

Testi iseennast - Soovid teada, kas Sinu kehas on uimastijääke - testi tellimine on anonüümne ja turvaline. Telli test pakiautomaati - vajame vaid telefoninumbrit, kuhu paki saabumisel uksekood saata.