Streptokokk A test PRIMA

 

Streptokokk A test tuleks läbi viia kurgusümptomite, näiteks punase ja paistes kurgu, paistes mandlite, kehavalude, peavalude, iivelduse, oksendamise või loiduse korral. Test aitab kiiresti teada saada, kas kurguvalu põhjustab streptokokk A või muud mikroobid (tavaliselt viirused), mis ei vaja antibiootikumravi.

Streptokokk on ägeda neelupõletiku kõige levinum bakteriaalne põhjusTavaliselt kui Streptokokk A kurguinfektsioon möödub mõne päeva jooksul ilma ravita, määravad arstid ikkagi antibiootikumid, et vältida seotud tüsistusi, mis võivad olla tõsised, näiteks reumaatiline palavik või äge glomerulonefriit - seetõttu on vägaoluline streptokokk tuvastada. 

Streptokokk A test on spetsiifiline immunoloogiline test A-rühma streptokoki bakterite tuvastamiseks kurguinfektsioonides. See aitab kiiresti teada saada, kas kurguvalu põhjustab Streptokokk A või muud mikroobid (tavaliselt viirused), mis ei vaja antibiootikumiravi.

Test viiakse läbi kogudes proovi vatitampooni abil kurgust. Kiire ja usaldusväärne tulemus vaid 4 minutigaHindamisaruanded näitavad, et kontrollmeetodiga on kokkuleppeline testi täpsus 96,4%.

Säilivusaeg juuni 2024 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
1tk 10,90 € 10,90 €/tk
- +