XL tervisetestide pakett naistele

Tervisetestide pakett XL naistele. Pakett sobib naistele, kes soovivad kontrollida oma tervist ning kellel esineb probleeme väsimuse ja kurnatuse näol, seedeprobleemide ja kaalukaotuse/kaalutõusu näol. 

1. 10 parameetri uriinitest 2tk (diabeeditest) - Test tuvastab glükoosi ja ketoonid uriinis. Lisaks 8 lisaparameetrit: Nitritid, valk, erikaal, tihedus, urobilinogeen, bilirubiin, PH ja leukotsüüdid. Need näitajad võimaldavad kontrollida lisaks ka maksa ja neerude tööd ning tuvastada kuseteede infektsioone. 

2. Rauavaeguse (aneemia) kodune kiirtest verest - Rauapuuduse peamisteks sümptomiteks on väsimus ja kurnatus, aga ka kiirenenud südamelöögid või hingeldamine füüsilise pingutuse ajal. Vähemal 20% naistest esineb rauapuudus. 

3. Soolestiku peitveretest annab võimaluse avastada käärsoole -ja pärasoolevähk. Testima peaksid kõik vähemalt 40 aastased inimesed. Kui teie perekonnas on esinenud soolevähki või polüüpe, tuleks testida juba varem.

4. Kilpnäärme alatalitluse kiirtest tuvastab võimaliku kilpnäärme alatalitluse (hüpotüreoosi). 
Sümptomiteks on nõrkus, väsimus ja depressioon. Kaalutõus (olenemata toitumisharjumustest), kuna ainevahetus on kilpnäärmehormoonide tõttu aeglustununud. Esineb külmakartust, naha kuivust ja juuste hapraks muutumist.

5. D-vitamiini kodune kiirtest mõõdab 10 minutiga kas Teie D vitamiini tase organismis on piisav, ebapiisav või puudulik. 

6. Gluteenitalumatuse kiirtest - Gluteenitalumatus (tsöliaakia) on krooniline põletik peensooles, mida põhjustab teraviljades sisalduva valgu (gluteeni) söömine. Sümptomiteks on kõhuvalu, gaasid, puhitus, kõhulahtisus ja kõhukinnisus, väsimus - eriti peale gluteeniga teravilja söömist. 

Komplekt Hind  
1tk 74,90 €
- +
Sarnased tooted

Test tuvastab glükoosi ja ketoonid uriinis. Lisaks 8 lisaparameetrit: Nitrid, valk, erikaal, tihedus, urobilinogeen, bilirubiin, PH ja leukotsüüdid. 

11,50 €

Ühekordsed rinnapiima alkoholitestid annavad täpse tulemuse ja kindlustunde.
Kiire ja lihtne kodune ribatest mõõdab alkoholisisaldust rinnapiimas alates 0,01% kuni 0,3%. Test annab tulemuse juba kolme minutiga. Tulemusi loetakse visuaalselt, võrreldes testi kontrollaknas ilmuvat värvi värvikaardiga. Sinine värvus testril annab märku alkoholisisaldusest rinnapiimas. Mida tumedam värv, seda suurem alkoholisisaldus rinnapiimas. Kui kollakas värvus testi aknal jääb muutumatuks on rinnapiima alkoholisisaldus 0,00%. 

Al. 9,50 €