Nutricost müo-inositool ja d-kiro inositool (PCOS) 120 kapslit

Nutricost müo-inositool koos d-kiro inositooliga võib aidata PCOS-iga inimestel oma sümptomeid hallata, toetab tervislikku menstruaaltsüklit ja viljakust ning võib aidata vähendada androgeene (teatud meessuguhormoone), mis põhjustavad liigset karvakasvu, aknet või muid probleeme. 

Kuigi müoinositooli leidub looduslikult sellistes toiduainetes nagu oad, puuviljad, pähklid ja teraviljad, on toidust raske seda piisavalt saada ning PCOS-iga inimestel võib inositooli imendumine olla raskem.

Müo-inositool ja d-kiro inositool: aitab ravida PCOS-i (polütsüstiliste munasarjade sündroomi) ja seeläbi ka viljatust. Kuni 72% naistest, kellel on polütsüstiliste munasarjade sündroom kogevad ka viljatust. 
Müo-inositooli kombineerimine D-kiro inositooliga on teaduslike katsetega tõestatud, et see taastab polütsüstiliste munasarjade sündroomi põdevatel naistel ovulatsiooni loomuliku tsükli. PCOS-i põdevad naised ei pruugi olla võimelised muutma müo-inositooli D-kiro inositooliks, muutes nad insuliiniresistentseks ja viljatuks. 

Müo-inositool võib samuti aidata leevendada selliseid sümptomeid nagu hirsutism (liigsed kehakarvad) ja akne, mis võivad mõjutada teie vaimset tervist ja on põhjustatud androgeenide kõrgest tasemest. Seda seetõttu, et müoinositool võib aidata vähendada androgeene, mis põhjustavad teile nii palju probleeme. 
On väga soovitav mõlemat inositooli kombineeritult võtta.

Lisaks sellele on müo-inositool kasutusel ka premenstruaalse sündroomi (PMS) ja ärevuse sümptomite leevendamisel. Müoinositool mõjutab ajurakkude ainevahetust ja kaitseb neuroneid ja närve. Soodustab rasvade põletamist ja vähendab stressi. 

Ühes purgis 30 annust
Päevane annus sisaldab: 
Müo-inositool 2000mg**
D-kiro inositool - 50mg**

Koostisosad: Müo-inositool 2000mg**, D-kiro inositool - 50mg**,
hüpermelloos (tselluloos) kapsel, magneesiumstearaat E572 (taimne allikas).
** - % täiskasvanu päevasest võrdluskogusest ei ole määratud.

Säilivusaeg: jaanuar 2027 või hiljem. 

Hind:
25,50 €
Sarnased tooted