OvaSense müo-inositooli, d-kiro inositooli ja folaadiga

OvaSense müo-inositooliga ja d-kiro inositooliga toetab tervislikku menstruaaltsüklit, viljakust ja normaalset veresuhkru taset.

OvaSense ühendab müoinositooli ja D-kiro-inositooli vahekorras 40:1 koos folaadiga (bioaktiivses vormis) ning vitamiiniga B12, et aidata toetada normaalset munasarjade funktsiooni ja munade kvaliteeti. 

- Aitab kaasa PCOS-i hormonaalsete ja metaboolsete sümptomite leevendamisele. 
- Soodustab tervet glükoosi ainevahetust ja vähendab insuliiniresistentsust.
- Toetab PCOS-iga naiste munasarjade funktsiooni, munarakkude kvaliteeti ja viljakust.
- Võib toetada in vitro viljastamise (IVF) tulemusi PCOS-iga naistel.
- Aitab säilitada organismi võimet toitaineid metaboliseerida.
- Toetab normaalset menstruaaltsüklit ja vähendab seerumi testosterooni taset PCOS-iga naistel.
- PCOSense on terviklik looduslik lahendus polütsüstiliste munasarjade sündroomiga (PCOS). naistele. 
- See on üks esimesi valemeid, mis ühendab müoinositooli ja D-kiro-inositooli vahekorras 40:1, millele lisandub folaat ja vitamiin B12. See valem toetab normaalset menstruaaltsüklit ja viljakust, tervislikku glükoosi tasakaalu ja seerumi testosterooni vähenemist PCOS-iga naistel.

Ühes purgis 60 annust (kokku 129g) bioaktiivsed ja hästi imenduvad. 
Päevane annus: 1 kulp (2,15g) sisaldab: 
Müo-inositool 2000mg**
D-kiro inositool - 50mg**

Folaat (5-metüültetrahüdrofolaat) 200mcg - 100%
Vitamiin B12 (metüülkobalamiin) - 1,5mcg - 60%


Müo-inositool ja d-kiro inositool: aitab ravida PCOS-i (polütsüstiliste munasarjade sündroomi) ja seeläbi ka viljatust. Kuni 72% naistest, kellel on polütsüstiliste munasarjade sündroom kogevad ka viljatust. 
Müo-inositooli kombineerimine D-kiro inositooliga on teaduslike katsetega tõestatud, et see taastab polütsüstiliste munasarjade sündroomi põdevatel naistel ovulatsiooni loomuliku tsükli. PCOS-i põdevad naised ei pruugi olla võimelised muutma müo-inositooli D-kiro inositooliks, muutes nad insuliiniresistentseks ja viljatuks. Seetõttu on väga soovitav mõlemat inositooli kombineeritult võtta, kuna keha talub seda üldiselt väga hästi.

Folaat Mitmed uuringud tõestavad, et piisav folaadi manustamine enne rasedust ja kohe pärast rasestumist aitab ära hoida paljusid väärarenguid nagu näiteks neuraaltoru defekte. See folaadi vorm on juba bioaktiivne, ehk tegemist ei ole foolhappega, vaid folaadiga.

Muud koostisosad: Orgaaniline riisikoore kontsentraat.
** - % täiskasvanu päevasest võrdluskogusest ei ole määratud.

Säilivusaeg: jaanuar 2026 või hiljem. 
Kvaliteetne Kanada toode (Natural Factors). 

Hind:
35,90 €
Kogus: - +
   - või -   
Sarnased tooted

Toidulisand mehe viljakuse tõstmiseks. Wellman® Conception on spetsiaalne vitamiin meestele pereplaneerimise ajaks. Sisaldab lisaks vitamiinidele ka taimseid ekstrakte, antioksüdante, mineraale ja aminohappeid. Selle vitamiini koostis on välja töötatud spetsiaalselt meestele, et tagada seksuaalne aktiivsus ning suurepärane reproduktiivne tervis.

22,90 €

Life Extension L-metüülfolaat 1000mcg on foolhappe bioaktiivne vorm. Päevane annus 1 tablett sisaldab: Folaat 1000 mcg (6S)-5-metüültetrahüdrofoolhape) 500% NRV (päevasest vajadusest). 

23,90 €