Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine 

1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

2) Veebipoel Meditsiinitestid.ee-l on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

3) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

4) Isikuandmeid töötleb ja hoiab Roller Äritarkvara OÜ

5) Tellimusega seotud andmeid säilitatakse vastavalt seaduses ettenähtud aja.

6) Kogutud andmetega saab tutvuda e-poodi sisse logides. Nii "Minu konto" menüüs kui tellimuste ajaloos.

7) Kasutaja saab oma andmeid alla laadida pöördudes e-poe administraatori poole.

8) Kasutaja saab muuta oma andmeid logides sisse e-poe kontole ja valides menüüst "Minu konto".

Isikuandmete kaitse

1) Meditsiinitestid.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on vaid volitatud isikutel. Andmeid võidakse edastada kliendi valitud logistikapartnerile Pink Dreams OÜ, Meditsiinitestid OÜ, Pharma Estonia OÜ, Beauty Production OÜ, Eesti Post AS, Itella Estonia OÜ või DPD Eesti AS, makselahenduste partneritel - Swedbank, SEB pank, Luminor pank, LHV pank, Maksekeskus, Facebook, Google, Mail Chimp.