Soolestiku peitveretest soolevähi avastamiseks

Soolestiku peitveretest annab võimaluse avastada käärsoole -ja pärasoolevähk!
Käärsoolevähk on üks levinumaid vähivorme ja varajane avastamine on väga oluline. Mida kiiremini seda avastatakse, seda suuremad on eduka ravi võimalused.  Nii käärsoole, -kui pärasoolevähi ellujäämise protsent on ligikaudu 90%, kui see avastada varajases staadiumis. 

95% käärsoolevähi juhtudest tekivad polüüpidest, mis on käärsoole sees kasvavad healoomulised kasvajad. Tavaliselt ei põhjusta nad valu ja jäävad sageli paljude aastate jooksul märkamatuks. Praeguses staadiumis on käärsoolevähi varjatud varajastel etappidel võimalik avastada lihtsa testi abil tuvastades väljaheites verd. 

Testima peaksid kõik vähemalt 40 aastased inimesed. Kui teie perekonnas on esinenud soolevähki või polüüpe, tuleks testida juba varem.
Test tuvastab peitvere väljaheiteproovist. 

Kui esineb järgnevaid sümptomeid, tuleks testida koheselt:
Kõhulahtisus või kõhukinnisus (ka nende vaheldumine)
Vere ja lima väljumine koos roojaga
Isutus ja kaalulangus
Väsimus, nõrkus, töövõime langus
Verevaegus ehk aneemia
Näilise põhjuseta püsiv vähene palavik (37,2-37,5o C)
Soolekorinad, puhitus, gaasid
Püsiv roojamistung, valu pärasooles roojamisel või istumisel

NB! Testida ei saa menstruatsiooni ajal, ega 3 päeva peale seda. Proove ei saa samuti kasutada, kui Teil on verejooksu tekitavad hemorroidid või veri uriinis.

Säilivusaeg kuni aprill 2024 või hiljem. 
Sarnase testi jaehind apteekides on ca 40-65EUR. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest. 

Kogus Hind  
1tk 16,99 € 16,99 €/tk
- +
3tk 44,90 € 14,97 €/tk
- +
Sarnased tooted

Ühekordsed rinnapiima alkoholitestid annavad täpse tulemuse ja kindlustunde.
Kiire ja lihtne kodune ribatest mõõdab alkoholisisaldust rinnapiimas alates 0,01% kuni 0,3%. Test annab tulemuse juba kolme minutiga. Tulemusi loetakse visuaalselt, võrreldes testi kontrollaknas ilmuvat värvi värvikaardiga. Sinine värvus testril annab märku alkoholisisaldusest rinnapiimas. Mida tumedam värv, seda suurem alkoholisisaldus rinnapiimas. Kui kollakas värvus testi aknal jääb muutumatuks on rinnapiima alkoholisisaldus 0,00%. 

Al. 9,50 €