Maksafunktsiooni kiirtest uriinist (10 parameetrit) 2tk

Maksa kodune kiirtest on mõeldud  bilirubiini ja urobilinogeeni tuvastamiseks uriinist. Test on abivahendiks maksa ja sapipõie probleemide tuvastamiseks. Testi tulemusi on võimalik lugeda võrreldes testriba värvi tulemust värvitabeliga pakendi tagaküljel. 

Maksaprobleemidega võib ilmneda: 
- Naha -ja silmavalgete kollakaks muutumine
- Valu paremal ülakõhus (võib esineda koos seljavaluga)
- Kõhu turse
- Nõrkus ja lihasmassi kaotus
- Kaalukaots ja isutus
- Väljaheite hele värvus ja/või uriini tumenemine

Test tuvastab bilirubiini ja urobilinogeeni taseme uriinis. Lisaks 8 teist parameetrit nagu nitritid, valk, erikaal, tihedus, glükoosi, ketoonid, PH ja leukotsüüdid. 

Maksafuntsiooni kiirtesti puhul vaadeldakse esmalt bilirubiini ja urobilinogeeni sisaldust uriinis.  Sama testi, kuid esmalt teisi parameetreid vaadeldes kasutatakse ka diabeedi, neeru ja kuseteede infektsioonide tuvastamiseks. Ostes maksatesti saate üheselt ka nn diabeedi, neeru, -ja kuseteede testi - kuna testil on vaadeldavad 10 eri parameetrit. 

Pakendis on 2 testi. Avatud pakendis olevad testid säilitavad oma stabiilsuse kuni 30 päeva, juhul kui pakend on suletud kohe peale avamist taas. 

Säilivusaeg august 2024 või hiljem. 
Maksa tervist toetavad Milk Thistle kapslid - telli siit!

Kogus Hind  
2tk 10,99 € 5,50 €/tk
- +
Sarnased tooted

Test tuvastab glükoosi ja ketoonid uriinis. Lisaks 8 lisaparameetrit: Nitrid, valk, erikaal, tihedus, urobilinogeen, bilirubiin, PH ja leukotsüüdid. 

11,50 €