Clearblue digitaalne rasedustest nädalate indikaatoriga

Clearblue digitaalne rasedustest nädalate indikaatoriga. Selle Smart Dual Sensor ™ mitte ainult ei ütle teile sõnadega, kas olete "rase" või "ei ole rase", vaid annab ka teada, kui kaugel rasedus on. 

3 minuti jooksul ilmub ekraanile sõnadega tulemus "Rase" või "Pole rase". Kui tulemus on "Rase", näitab test ka aega pärast viljastumist (1-2, 2-3 või 3+ nädalat).

Nii tundlik, et saate testida kuni 5 päeva enne menstruatsiooni ärajäämist.
See on 4 päeva enne oodatavat menstruatsiooni.

Säilivusaeg oktoober 2025 või hiljem.
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
Fooliumpakendis 15,50 € 15,50 €/tk
Pakis 1tk 16,50 € 16,50 €/tk
- +
Pakis 2tk 27,90 € 13,95 €/tk
- +
Sarnased tooted

Clearblue Doublecheck and Date rasedustestide kombopakk sisaldab endas kahte erinevat rasedustesti. 

Pakist leiad Clearblue Plus rasedustesti, mille uus laiem testi imav osa muutub roosaks, kui piisav kogus vedelikku on imandunud, näidates, et test on töökorras. Rasedustestil on mugav ergonoomiline kuju, mis teeb testimise lihtsaks ja mugavaks. Clearblue digitaalne rasedustest kuvab LCD ekraanil sõnadega testi tulemuse ning positiivse vastuse korral samuti ka raseduse suuruse nädalates.

20,35 €

Clearblue Early Detection varajane rasedustest näitab tulemust juba 6 päeva enne päeva, kui menstruatsioon on hiljaks jäänud - see on 5 päeva enne oodatavat menstruatsiooni. Testi lai imav osa muutub roosaks, kui piisav kogus vedelikku on imandunud ning testil on käepärane ja mugav ergonoomiline kuju. Testi vastused kuvatakse triipudena. 

18,99 €

Kiire ja lihtne rasedustest kvaliteetselt Clearblue brandilt on nüüd eriti soodsa hinnaga! Tulemused ainult 2 minutiga. Testil on laiem testi imav osa, mis muutub roosaks, kui piisav kogus vedelikku on imandunud, näidates, et test on töökorras. Testida võib kuni 4 päeva enne oodatavat menstruatsioon. 

14,40 €

First Response suudab raseduse tuvastada juba kuni 6 päeva enne oodatavat menstruatsiooni. 
6 päeva enne oodatavat menstruatsiooni - 76% rasedatest naistest 
5 päeva enne oodatavat menstruatsiooni - 96% rasedatest naistest 
1-4 päeva enne oodatavat menstruatsiooni - 99-100% rasedatest naistest 

27,99 €