21st Century biotiin 10000mcg (4 kuu kogus)

Biotiin 10 000 mcg on ülitugev doos B7 vitamiini. Kasutust leiab eelkõige juuste ja küünte tugevdamiseks. Kuid annab ka säravama naha, parandab vereringet, reguleerib närvisüsteemi tööd. Biotiinil on  vajalik elutegevuses oluliste rasvainete biosünteesiks ja mitmete rasvhapete kujunemiseks, mis on määrava tähtsusega närvikudedes ja aminohapete ainevahetuses. Biotiini on vaja valkude, foolhappe, pantoteenhappe ja B12 vitamiini ainevahetuses.

Lisaks juuste tugevdamisele aitab ära hoida nende halliks minemist ning väljalangemist. Biotiini puudusest organismis annavad märku rabedad küüned, juuste väljalangemine, kuiv nahk, unetus, isutus ja lihaste valulikkus. Puudust organismis soodustab liigne antibiootikumide kasutamine ning liigne alkoholi tarbimine. 

Päevane soovitatud kogus 1 tablett sisaldab: 
D-biotiini - 10 000mcg (20 000% NRV)

Muud koostisosad:

Kaltsium, tselluloos, maltodekstriin, steariinhape. Sisaldab <2%: kroskarmelloosnaatriumi, paakumisvastased ained: ränidioksiid, magneesiumstearaat.

Ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke maitseaineid ega värvaineid.
Ei sisalda ka suhkrut ega pärmi. Gluteenivaba. 

NRV - % täiskasvanu päevsest võrdluskogusest. 
Säilivusaeg: juuli 2026 või hiljem

Hind:
17,50 €
Kogus: - +
   - või -   
Sarnased tooted

Wellman Prostace® koostisesse kuuluvad mehe organismile kasulikku toimet omavad serenoapalmi viljade ekstrakt, kõrvitsaseemnete ekstrakt, lükopeeniekstrakt, rohelise tee ekstrakt, antioksüdandid, vitamiinid, mineraalained, aminohapped ja foolhape. Niatsiin aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Tiamiin aitab kaasa normaalsele südametalitlusele. Tsink aitab kaasa normaalsele viljakusele ja reproduktsioonile. Wellman Prostace vitamiinide kompleksne ja tasakaalustatud koostis sisaldab lisaks ka spetsiaalseid taimseid ekstrakte, mis aitavad hoida eesnäärme tervist, säilitada mehe viljakust ja elukvaliteeti.

27,99 € (12%)
31,90 €
15,99 € (20%)
19,90 €